Warning: Division by zero in D:\Inetpub\vhosts\zaligetitusparochie.nl\httpdocs\templates\jd_newjersey\features\awlmgdyj.php on line 1191
Diakonaal opbouwwerker in Geloofsgesprek

Nieuwsarchief

Diakonaal opbouwwerker in Geloofsgesprek

Zondag 7 augustus om 10:15 op NPO2

Onze Diaconaal opbouwwerker Kees van Kordelaar is zondag 7 augustus te gast in het televisieprogramma Geloofsgesprek. Presentator Leo Fijen gaat met hem in gesprek. Kees van Kordelaar is sinds 2012 in onze parochie werkzaam als diakonaal opbouwwerker. Hij heeft oog en oor voor hen die geen stem en gezicht hebben. Dat zijn er steeds meer. En juist in die ontmoeting vermoedt Kees van Kordelaar de figuur van Christus.

Het programma wordt uitgezonden op NPO2 en begint om 10:15 uur. De aflevering is daarna terug te zien.

(Bron en foto: KRO-NCRV)