Presentatie World Servants
woensdag, 07 september 2016 00:00
Graag willen wij Arno, Femke, Rienke, Mirjam en Rienke u bedanken voor de financiële bijdrage die wij als World Servants groep Workum /Koudum van u hebben ontvangen. Mede hier door is het mogelijk dat wij in Ghana, Malawi en Zambia kunnen deelnemen aan de projecten van World Servants. Om u te laten zien wat wij daar allemaal hebben gerealiseerd nodigen wij u uit op 20 September om 20.00 uur in “Oer de Toer” van de Protestantse gemeente, Merk 7 in Workum.
Wij verzorgen daar een presentatie, heeft u hier belangstelling voor dan horen wij dat graag via de mail:   Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.  of telefoon:  0515-540013 Marja de Vries.
 
Met vriendelijke groet,
World Servants groep Workum/Koudum